Noarootsi Kaili

Minu nimi on Kaili Leht.

Minu spirituaalne nimi Siri Atma Kaur ütleb, et

minu sees elab suur ja võimas hing,
kelle elu ülesandeks on inspireerida teisi inimesi
saama ühendus oma hingega.

Julgus muuta oma elu

On sul elus olnud hetki kus tekib küsimus, et kas see ongi kõik, miks sa siia maailma tulid? Minul tekkis see küsimus kümme aastat tagasi. Lükkasin enda hirmud ees ootavate muutuste teel kõrvale ning asusin suure uudishimuga nähtamatut maailma avastama.

Igal teekonnal on algus

Minu teekond sai alguse soovist teada saada kes ma päriselt olen ja miks ma siia maailma tulin? Avasin joogaliku maailma uksed enda jaoks 2010 aastal. Edasi viis tee mind õpingutele Londoni Karam Kriya kooli ja omandasin Kundalini Jooga rahvusvahelise õpetaja sterifikaadi. Õpinguid jätkates sai minust tantsujooga – shakti tantsu õpetaja. Ma usun, et  saan läbi oma õpingute ning õpetuste anda oma panuse maailma paremaks muutmisel.

Maal on rahu ja siin elab õnnetunne

Elustiili muutus tõi kaasa ka elukoha vahetuse. Suunaks oli sisemine soov suunduda linnast maale. Kõikidest maakodu valikutest tundus kõige õigem Noarootsi oma mere läheduse, looduse, ilu, lihtsuse, kerguse, puhtuse ning hoolivusega. Mul on rõõm, et saan seda tunnet jagada sulle Noarootsi energiatee kaudu.

Mulle meeldib olla õpetaja

Mul on tervist tootev amet. Olen Haapsalu ja Läänemaa joogaõpetaja. Alates 2013. aasta sügisest ka Noarootsis kehalise kasvatuse õpetaja. Teadmiste ja oskuste jagamine on dharmalik elamisviis. Õpilased on öelnud, et minu poole saab alati pöörduda nii vaimse kui ka  füüsilise tervise muredega. Mulle meeldib leida lahendusi, julgustada, inspireerida, motiveerida. Ma näen, et selle kaudu on võimalik luua maailma veel paremaks paigaks.

Tegelikult on kõik hästi

Elu on minu mäng. Mulle meeldib teada, et ma saan luua oma mängureeglid ja kutsuda ise kaasmängijad. Mänguline mõtteviis toob kerguse raskematesse lugudesse ning annab alati julguse teha suunamuutused. Ma usun, et kõigele on lahendus ning positiivne hoiak annab õiged teejuhised.

Minu elu on minu enda peegel

Joogalik maailmavaade on minu ellu toonud nii palju häid muutusi. Ma olen saanud teadmise, et ma olen enda elus kõige tähtsam. Kõik mind ümbritsev on minu enda loodud ning minu ellu kutsutud. Olen õppinud nägema kõige vahel seoseid. Hoian meeles, et iga inimene minu elus on minu enda peegel.

Olen tänulik, et oled jõudnud siia lehele.

Võta minu lehelt kaasa teadmine ja teenäitaja, et kõik mida sa otsid, otsib ka sind!

Minuga saad lähemalt tutvuda

ONLINE joogatundides

VAATA SIIA