Salveid kasutatakse eelkõige teetaimena ja ruumide puhastuseks. Salveid tõrvikuks tehes taim kuivatakse, et hiljem põletades maagilised ja puhastavad omadused kätte saada.

Salveile on looduse poolt antud võime tervendada hingele ja kodule tehtud haavu.

Kodu energeetiline puhastamine salvei viirukiga

Rituaalsest salvei põletamisest on võimalik saada suurt kasu. Taimsed abilised suurendavad vaimset ja füüsilist heaolu. Salvei puhastab inimese kodu, mõistust, keha ja hinge negatiivsest energiast. Võimsa taime omadusena suudab ka luua välisjõudude negatiivsete mõjude eest kaitsva barjääri. 

MIKS ON KODU PUHASTAMINE VAJALIK?

Meie kodud neelavad ja võtavad endasse informatsiooni. Seintel ei ole oskust seda lahti lasta. Vahel on nii, et kodus on olnud ägedam sõnade vahetus, juhtunud mõni õnnetus, riid või külas on käinud raske energiaga inimene. Kodu ei tunne peale seda ennast enam hästi. Kindlasti vajab ka uus ostetud kodu puhastamist, sest ka eelmiste elanike info on seintesse salvestunud. Puhastamata korteris või majas elavate inimeste vahel võivad tekkida tülid, tervise probleemid, materiaalsed mured ning elamisrõõmu võib olla vähem. Salvei suits aga avab seinte mälu, aitab puhastada ja avab energiablokeeringud. 

MILLAL VÕIKS KODU SALVEI VIIRUKIGA PUHASTADA?

Mina puhastan kodu salvei suitsuga tavaliselt peale koristamist ja lisaks kui tunnen, et selleks on vajadus.  Hea oleks teha puhastus ka täiskuu perioodil. See on kaks päeva enne ja pärast täiskuud, mida saab vaadata kuufaaside kalendrist.  Soovitan kasutada salveid samuti, kui kodu on külastanud teised inimesed. Iga inimene jätab Sinu koju oma energia ja hea oleks kui need hiljem oma pere energiat segama ei hakkaks.

KUIDAS PUHASTUST TEHA?

 • Avan oma kodus või ruumis, kus puhastust alustan kõik aknad ja panen põlema ka mõned küünlad.
 • Panen tikuga salvei tõrviku põlema ja jalutan suitseva salveiga päripäeva ringe tehes ühest nurgast teise. Nii käin ma läbi kõik toad, sahvri, esiku ja muud ruumid.
 • Jalutan salveiga aeglaselt, kiirustamata, samal ajal mõeldes ja ettekujutades, kuidas kõik see, mis koduseinte vahele enam ei kuulu, suitsuga ära puhastub. Selleks ongi vajalik aknad lahti hoida, et tuul saaks puhastusprotsessil abiks olla.
 • Samamoodi käin ma salvei suitsuga läbi ka kõik uksed, tehes ringi ka uste avade (kindlasti ka välisuks) ümber. See annab just nagu kaitse, et negatiivne ei pääseks sisse.
 • Salvei suitsuga teen ringid ka kõikide oma kodus olevate kristallide juures, sest ka nemad on infot endasse kogunud ja tahavad tühjendamist.
 • Kui olen tubadele ja ustele salveiga puhastuse teinud, siis teen ka iseendale ringe ümber, et ka minu enda aura saaks puhtaks.
 • Peale puhastust kustutan salvei tõrviku vastu maja juures õues olevat kivi või olen kuulnud, et soovitatakse just keraamilist anumat.
 • Kui kõik toad on puhastatud ja tõrvik kustutatud, sulen aknad.
 • Alles jäänud salvei tõrvikut hoian käterätiku tüki või riide sees.

Selline rituaal aitab kodu energia avada ja õhus veel natuke tuulutuse järgselt tuntav salvei suits jääb kodu edasi puhastama ning kaitsma. Peale sellist salvei lõhnalist puhastust märkad sa kindlasti õhus ja iseenda olemises mõnusat muutust.

KUST SAAB SALVEI VIIRUKIT?

 • Parimad salvei taimed kasvavad vanades koduaedades. Võid küsida kas su mõnel tuttaval või vanematel on salveid aias kasvamas. Lõika suve lõpus taimepealsed koos varrega ära, kuivata ja seo paelaga viirukiks.
 • Kui on hea salvei saagiaasta olnud, siis saab osta Noarootsis kasvatatud ja kuivatatud salvei rituaaltõrvikut ka minu e-poest. Ühe viiruki kasutus on 5-10 puhastust, oleneb elamise suurusest.
 • Osta või telli salvei viiruk mõnest teisest internetipoest. Minu lemmikuks ja soovitus on Haapsalus asuv esoteerika pood www.hetkepuudja.eu ja La Tene poed Tallinnas ja Kuressares www.latene.ee

PUHTUSE VALEM – tõmba enda seest ja ümber müra vähemaks.

Kui soovid minu talumaa salvei viirukit, siis võta minuga ühendust. Helista või

KIRJUTA MULLE SIIT