Enda märkamise ja endast hoolimise kaardid

24,00 

Igapäevaelus unustame ennast sageli ära. Kui palju märkad sa päeva jooksul ennast ja kui palju pöörad sa tähelepanu teistele? Kui palju kiidad ennast ja kui palju teisi?

Sageli pöörame me endale tähelepanu alles siis, kui mõni haigus kimbutab. Siis on ruttu vaja aeg maha võtta ja taastuda. Mida arvad, kui prooviks ennast märgata iga päev?

Tegevuskaardid püüavad sinus kujundada uusi positiivseid harjumusi. Juba ühekordne tegevus on hea ja kui Sa seda pidevalt kordad, siis jäävad head harjumused Sulle meelde — need kinnistuvad, andes Sulle tugevust.

Tegevuskaarte soovitab TOP Tervis ja Loov Ruum.

Pakis on 54 kaarti.

Võta üks kaart iga päev!

Kategooria:

Kirjeldus

Kuidas maksimaalselt hästi kasutada seda kaardipakki?

Kõigepealt tõmba kaart ja tee kaardile kirjutatud harjutust. Enamikul kaartidel on sul palutud teha üht lihtsat tegevust. Kuna see võib sulle tunduda isegi liiga lihtne, võib olla kerge mõelda, et vaid lugemisest piisab ja harjutada pole vajagi. Või ütled, et teed millalgi hiljem, teades väga hästi, et seda „hiljem“ ei pruugi tulla.

Võta aega kaardil kirjeldatud tegevuseks või märkamiseks. Võimaluse korral kirjuta tegevus läbi. See aitab Sul mõtteid korrastada, kui ka olukorda jäädvustada. Tulemusena saad hiljem võrrelda, kuhu oled jõudnud ja kuidas sinu elukvaliteet on muutunud.

Go to Top